Prístroj na chudnutie

Autor: martins 16/03/2017 - 21:55:28 0 Komentáre Zdravie a Krása,

Posilňovaním tela s prístrojom GYM JETT, tiež známym ako GYMTRONIX DUO dosiahnete nový rozmer v cvičení. Moderná technológia, ktorá využíva elektrickú stimuláciu svalov skombinovaná s rozumnou diétou a cvičením, podporí vašu cestu pri formovaní postavy. S týmto prístrojom budete omnoho ľahšie vyzerať skvelé a fit. Pomôže Vám trénovať Vaše svaly a viac napnúť kožu.

Už po 30 minútach denne, po mesiaci by ste mali spozorovať prvé zmeny:
- Pevnejšie a silnejšie brušné svaly
- Pevnejšie a silnejšie sedacie svaly
- Vytvarované stehná
- Znížená tvorba tzv. pomarančovej kože

Prístroj na chudnutie

GYM JETT

je pre Vás perfektnou voľbou, pokiaľ nemáte čas pravidelne chodiť do posilňovne, pokiaľ neustále cestujete, alebo ste príliš zaneprázdnený. S týmto prístrojom môžete posilňovať svaly počas čítania alebo oddychu, počas chôdze alebo počas varenia alebo upratovania. Iba 10 minút denne a dosiahnete rovnaký výsledok, ako keby ste urobili 600 brušákov.


Gymtronix vyvoláva sťahy svalov pomocou elektrických impulzov. Stimulačný prístroj má 6 rozličných programov, z ktorých každý vysiela pulzy s inou frekvenciou. Dva z programov počas svojej činnosti frekvenciu menia. Toho môžete využiť ak prístroj používate dlhšiu dobu a chcete vaše svalstvo stále viac namáhať. Keď sú svaly dráždené stále v rovnakých intervaloch, časom si na to zvyknú a nenamáhajú sa toľko. Elektro stimulačný prístroj však frekvenciu obmieňa, svaly stále mätie a nedá im oddýchnuť. Každému však chvíľu trvá než si jeho telo na tento druh tréningu zvykne a preto má prístroj aj program pre začiatočníkov. Ten strieda vysielanie impulzov s krátkymi pauzami.Každý stimulačný program prístroja pre chudnutie trvá 10 minút. Pokiaľ prístroj vypnete počas cvičenia, program sa uloží do pamäte a pri ďalšom zapnutí prístroja bude aktívny posledný použitý program. Pre určovanie náročnosti tréningu slúži aj menenie intenzity impulzov. Stupňov intenzity je celkom 25. Obsiahnutá je i bezpečnostná funkcia, ktorá zníži intenzitu prístroja na nulu, ak jednotka nemá kontakt s telom. Predchádza sa tak nepríjemnostiam s chytaním z tela náhodne odpadnutých elektród. Keď prístroj ďalej nemá kontakt s telom, intenzita je na nule a nie je inak používaný, sám sa vypne.

Displej

je umiestnený na vrchnej strane prístroja aby bol viditeľný pri cvičení s opaskom. Je jednoduchý a poskytuje vám všetky prevádzkové informácie o prístroji t.j. zvolený program, intenzitu, uzamknutie tlačidiel, stav batérií, prípadné pozastavenie a zostávajúci čas do konca programu.

Gymtronix – duo môžete použiť dvoma spôsobmi.

1.) Použitie stimulačného prístroja pre chudnutie je pomocou štyroch elektród vychádzajúcich z dvoch drôtov. Dvojicu elektród položíte na jeden sval a čo najďalej od seba. Budete tak precvičovať sval po celej jeho dĺžke. Výrobca uvádza mapu tela, podľa ktorej zistíte, kam sa presne majú stimulačné elektródy prikladať. Precvičovať môžete celkom 13 svalových partií. Tie sú uvedené v návode na použitie elektro stimulačného prístroja pre chudnutie GYMM JETT aj s popisom, čoho môžete dosiahnuť precvičovaním danej partie. Samotnú výkonnú jednotku dáte do kolísky a zaklapnete o opasok.

2.) Opasok má na vonkajšej strane držiak (kolísku) pre hlavnú jednotku a na vnútornej strane vodivé plochy, cez ktoré do vašich svalov privádza impulzy. Môžete tak pri cvičení vykonávať ďalšiu činnosť, celé zariadenie na vás pevne drží a nemáte s ním žiadne starosti. Opasky sa navyše dodávajú ku stimulačnému prístroju dva, kratší si môžete opásať okolo ruky a dlhší okolo pása. Ak vám okolo pásu bude väčší opasok krátky, predĺžite ho menším opaskom. Opasky sa takto dajú použiť na obvody v rozmedzí 22 až 220 cm.

Dĺžka používania elektro stimulačného prístroja pre chudnutie Gym Jett je maximálne 30 minút pre jednu skupinu svalov, trikrát denne s minimálne 4 hodinovými odstupmi. A 10 min maximálne dvakrát denne, ak stimulačný prístroj na chudnutie používate menej ako jeden týždeň. Gymtronix nesmie byť použitý na miestach opuchnutých, infikovaných, zapálených a miestach s poškodenou pokožkou t..j. zápal žíl, thrombophlebitida (zápal žíl so zvýšeným zrážaním krvi), alebo phlebotrombósa (upchávanie žíl zrazeninami krvi), kŕčové žily atď. Prístroj nie je určený pacientom na liečbu svalových a iných chorôb. Gymtronix-duo nemôžu používať osoby s kardiostimulátorom alebo ľudia trpiaci rakovinou. Prístroj nie je vhodný ani pre deti a tehotné ženy. Ak trpíte nejakým ochorením pred použitím sa prosím poraďte s Vašim ošetrujúcim lekárom. Nejedná sa o zdravotnícky prostriedok.

GYM JETT je možné si objednať tu: GYMTRONIX DUO