Masážne kreslá

Autor: martins 24/03/2017 - 13:27:48 0 Komentáre Masážne kreslá,

V rýchlo sa rozvíjajúcom modernom a v poslednej dobe aj hektickom živote, nastavajú momenty, kedy každý z nás potrebuje nejaký čas na odpočinok a relaxáciu. Viete si predstaviť ideálnejší spôsob relaxácie ako v masážnom kresle? Vypnúť a na chvíľu zabudnúť na svoje povinnosti pri príjemnej masáži celého tela s relaxačnou hudbou v pozadí.Ak navyše trpíte bolesťami chrbtice a vaše bolesti nemajú hlbšiu zdravotnú príčinu, ktorá vyžaduje odborné liečenie, pokojne sa do masážneho kresla posaďte a vychutnávajte fenomenálnu masáž na kľúčové svaly vášho tela a doprajte si relax v pohodlí vášho domova. Je viac ako možné, že vaša stuhnutosť a bolesť sa zmierni. Toto všetko nemusí byť už len rozprávkou. Masážne kreslá už nie sú len hračkou bohatých.

Na trhu nájdete kreslá v rôznych cenových reláciách. Už aj cenovo dostupné masážne kreslá ponúkajú vysoký štandard. Pohodlná masáž chrbta, od pása až po krčné svalstvo, masáž sedacích svalov, nôh a v niektorých prípadoch aj rúk a chodidiel odstránia každodennú únavu, stres a napätie. Každé masážne kreslo má svoje špecifické masážne vlastnosti.

Výrobcovia masážnych kresiel ponúkajú širokú škálu kresiel, určite je ťažké sa rozhodnúť, ktoré z nich si vybrať a ktoré bude vyhovovať vaším požiadavkám. Určujúce okrem ceny je dizajn, výkon a samozrejme funkcie. Rozhodnutie je samozrejme na Vás, my vám môžeme len poradiť.

Medzi cenovo výhodnejšie patrí Masážne kreslo JETT14, ktoré štrnástimi masážnymi valčekmi poskytuje masáž chrbtovej časti od krku až po pás. Využíva technológiu masáže, ktorá zmierňuje napätie, bolesť, únavu a pomáha odbúravať stres a zlepšiť krvný obeh. Všetky funkcie prístroja je možné jednoducho ovládať pomocou diaľkového ovládania, ktoré je umiestnené v špeciálnom vaku. Vo svojej triede tak ponúka maximálny komfort a pôžitok z masáže za bezkonkurenčnú cenu.

Jedno z najmodernejších a najlepšie hodnotených kresiel je luxusné masážne kreslo JETT37. Ponúka pevnú konštrukciu, štýlový dizajn a výnimočný výkon. Kombinuje klasickú manuálnu masáž so vzduchovou masážou, ktorá uvoľní vaše telo doslova od hlavy až ku končekom prstov. Poskytuje pozície beztiaže, tzv. Zero Gravity v závislosti od typu masáže, ktorú zvolíte. 3D inteligentné masážne mechanické ruky napodobňujú profesionálne masážne techniky. Mechanické ruky sa môžu pohybovať hore, dole a do strán. Pritom môžu masírovať krk, chrbát a ramená. Sú schopné sa natiahnuť až do 12 cm, čo zaručuje ich dosah aj do ťažko dostupných miest. Masážne kreslo Jett-37 má zabudovaný MP3 prehrávač. S týmto prehrávačom si môžete počas masáže vychutnať vašu obľúbenú hudbu.

V našej ponuke nájdete celý rad masážnych kresiel na doma, ale aj kreslo s mincovníkom pre komerčné využitie. Celú ponuku nájdete tu: MASÁŽNE KRESLÁ . Pri výbere Vám radi poradíme.

Štítky: masážne kreslá

Text komentára