Hľadáte praktický darček?

Autor: Jana 24/10/2022 - 12:41:31 0 Komentáre Darčeky,

Hľadáte praktický darček pre celú rodinu? Dekantér je skvelá voľba

 

Výber darčeka nie je nikdy ľahká záležitosť. Či už ide o Vianoce, narodeniny, meniny alebo inú príležitosť, často máme s výberom problém a to najmä ak chceme, aby bol darček aj skutočne praktický. My sme však pre vás vybrali darček, ktorý nájde svoje využitie pri výnimočných príležitostiach, ale aj v každodennom živote.

 

Dávkovač na nápoje je luxusný a zároveň praktický darček

Praktické darčeky sú ten najlepší spôsob ako obdarovaného potešiť a v našom prípade ide o praktickú vec, ktorú využije dokonca celá rodina. Reč je o dekantéroch, medzi ktoré patria napríklad karafy, džbány, dávkovače či iné nádoby na likéry, vína, whisky, ale aj nealkoholické nápoje.

 

                                    Dávkovač na nápoje pre celú rodinu

 

Na oslavy aj obyčajné raňajky

 

Dekantér je veľmi praktická vec, pretože ho možno používať pri výnimočných príležitostiach ako sú oslavy, obchodné stretnutia a sviatky, ale aj pri každodenných raňajkách. Na trhu je skutočne veľa džbánov, dávkovačov a nádob, ktoré môžu byť svojim vzhľadom špecializované pre vína, likéry alebo whisky, no zároveň sa dá nájsť aj mnoho dekantérov, ktoré sa hodia prakticky na všetky druhy nápojov, vrátane obyčajnej vody či džúsu ku raňajkám. Vyrobené sú väčšinou z luxusného skla, keramiky alebo nehrdzavejúcej ocele, pričom môže ísť skutočne o umelecké kúsky, ktoré ocení pri rozlievaní nápojov nejeden hosť. Okrem samotného používania môže ísť taktiež o krásny moderný dekoračný doplnok do obývačky či jedálne, no ako sme načrtli vyššie, využitie nájde na kuchynskom stole aj každý deň, a preto sa jedná o skvelý praktický dar pre celú rodinu.

 

V našej ponuke nájdete dekantér na víno, dávkovače na pivoluxusný whisky set pre pánov, ale aj univerzálny dávkovač nápojov a ďalšia moderné krásne kúsky, z ktorých si môžete vybrať.