Čím potešiť muža?

Autor: Jana 19/10/2022 - 15:39:36 0 Komentáre Darčeky,

Darček pre muža, ktorým nič nepokazíte!

 

  Muž s whisky pohárom

 

Hľadáte ten správny darček pre muža, ktorý si potrpí na eleganciu a luxus?

Týmto darčekom nie len že nič nepokazíte, ba naopak, trafíte klinec po hlavičke. Reč je o luxusnej karafe na whisky v sete, ktorý urobí radosť každému gentlemanovi.

 

                Diamantový dekanter na whisky

 

Každý správny gentleman si rád oddýchne pri poháriku kvalitnej whisky, no tá sa predsa nemôže piť len tak z hocijakého poháru či nebodaj fľaše. Gentleman a kvalitná whisky idú k sebe ako hrozno a syr. V žiadnom prípade nejde o klasické pitie alkoholu. Drahá whisky v luxusnom sete, dobrá cigara a v ideálnom prípade aj kožené kreslo a dobrá hudba je pre pánov akýsi rituál, idylka mužského oddychu po náročnom dni a dobre odvedenej práci. Pri tomto „rituále“ však hrá veľmi dôležitú rolu práve spomínaný luxusný whisky set. Ten dodáva celému rituálu tú pravú atmosféru, ktorú všetci chlapi milujú. Whisky sa totižto nedá vychutnať bez elegantnej karafy. Okrem toho, tento nápoj sa dá najlepšie vychutnať v dobrej spoločnosti, a čo by to bolo za hostiteľa, ak by nemal pre svojho obchodného partnera či kamaráta pripravený krásny set?

 

Pokiaľ chcete ukázať vášmu partnerovi či otcovi, alebo starému otcovi jeho výnimočnosť, dokázať mu úroveň a pozdvihnúť mužnosť a sebavedomie, krištáľová karafa na whisky v luxusnom sete je ten správny darček, ktorým nič nepokazíte, práve naopak, trafíte do čierneho.

 

                      Luxusný whisky set Twisted Dekanter Set

 

Luxusný whisky set - Twisted Dekanter Set v sebe obsahuje elegantnú a zároveň modernú 850ml karafu, 2 poháre s krúteným dizajnom, kliešte na ľad, lievik z nehrdzavejúcej ocele, zamatové vrecko s 9 ľadovými kameňmi a to všetko v luxusnej drevenej darčekovej škatuli.

Štítky: Darček pre muža