Praktický darček pre študenta?

Autor: Jana 11/10/2022 - 00:00:00 0 Komentáre Darčeky,

Máme pre Vás skvelý tip, ktorý ani veľa nestojí! Stačí čítať ďalej a dozviete sa viac informácií!

Študenti vždy hľadali možnosť, ako si uľahčiť prácu s učením. Dokonca občas sa aj najlepšiemu študentovi stane, že sa nestihne pripraviť na skúšku, či test a ocení pomoc či už od spolužiaka alebo z ťaháku. Učitelia tiež majú skúsenosti s vynaliezavosťou študentov, ktorí si schovávajú ťaháky do najrôznejších skrýš. Ťahák v lavici, pod papierom, na stoličke, v rukáve, vložený v zošite či peračníku neprekvapí asi nikoho z nás a samozrejme nesmieme zabudnúť ani na ťaháky písané na lavici či dlaniach. To je už rokmi overená klasika. Dnes v dobe vynálezov a pretechnizovaných výrobkov si už študenti ukladajú ťaháky aj do mobilných telefónov.

Ak ale hľadá študent originálny a neviditeľný ťahák, ktorý ľahko ukryje a učiteľ pritom nebude tušiť o jeho používaní máme tu skvelý tip. Predsa pri písaní každej písomky musí študent používať papier, na ktorý spisuje svoje vedomosti a nesmie chýbať ani pero, prostredníctvom ktorého svoje vedomosti na papier spíše. A už sa dostávame k skvelému tipu na darček. Hovoríme o pere, ktoré slúži ako ťahák.

                                                                                                           Pero s ťahákom

Špeciálne pero ocení každý študent, či mladší alebo skôr narodený. Toto špeciálne pero obsahuje skrytý papierik, na ktorý sa spíšu všetky potrebné informácie. Potom už len stačí počas písomky papierik jemne povytiahnuť a odpísať všetky dôležité fakty.

Pre mladších žiakov u nás nájdete skvelé perá s veľkými očami. A pre niekoho, kto si chce vystreliť zo spolužiakov aj pero v tvare prsta

 

                                                                                                            Pero s veľkými očami