Monitor činnosti srdca HANNOX G-001

A Vypredané Monitor činnosti srdca HANNOX G-001
Kód produktu: HANNOXG001
Dostupnosť: Vypredané
26,00€ 12,04€ Bez DPH: 10,03€
VYPREDANÝ TOVAR NIE JE MOŽNÉ OBJEDNAŤ

Chcete mať prehľad o tom, ako reaguje vaše srdce v priebehu dňa? Chcete vedieť, koľko kalórií ste spálili a ako váš organizmus reaguje na záťažové situácie? Zaujíma vás, akú vzdialenosť denne prejdete? V tom prípade je pre vás osobný monitor aktivity srdca HANNOX to pravé.
Prístroj HANNOX sa od podobných zariadení vo svojej kategórii odlišuje hlavne svojou mnohostrannosťou a svojim funkčným, ale napriek tomu príjemným dizajnom. Jednou z najväčších výhod tohto prístroja je okrem jeho technických parametrov tiež puzdro, ktorým si prístroj môžete pripnúť na opasok. Toto puzdro má vrchnú stranu vyrobenú zo zväčšujúceho priehľadného materiálu, vďaka čomu môžete pohodlne sledovať namerané hodnoty bez toho, aby ste prístroj museli vyťahovať z tašky. Toto vylepšenie je praktické hlavne, ak používate prístroj pri športe či dlhšej chôdzi.
Pokiaľ by vám nevyhovoval spôsob nosenia na opasku, môžete prístroj HANNOX monitor vďaka jeho malým rozmerom a nízkej hmotnosti nosiť i na prste ako prstienok a môžete ho používať tiež ako klasické hodiny.
 

Funkcie
-Meranie počtu spálených kalórií
-Meranie počtu krokov, ktoré prejdete
-Meranie tepu srdca
-Hodinky
-Stopky
Určite na tomto prístroji oceníte i jeho prehľadný LCD displej, ktorý vám umožní sa rýchlo a jednoducho zorientovať v meraných dátach a informáciách, ktoré poskytuje. Ovládanie a nulovanie je tiež veľmi jednoduché, takže k obsluhe HANNOXu nepotrebujete žiadne výrazné technické znalosti ani zručnosti. Je teda veľmi vhodný nielen pre športovcov, ale i pre staršie osoby, ktoré potrebujú mať prehľad o činnosti svojho srdca.
 

Technické informácie
-Rozsah merania tepovej frekvencie: 30-199 tepov/min
-Krokomer: 0 až 99999 krokov
-Stopky: 00:00:00 až 10:00:00
-Hodinky: 00:00:00 až 23:59:59
-Prevádzková teplota: 0-50°C (32-122°F)
-Skladovacia teplota: -20 – 60°C (-4 – 140°F)
-Batéria: 3V CR2032
-Vodeodolnosť: Odolný voči ľahkému postriekaniu vodou

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napíšte recenziu produktu

Vaše meno:


Vaša recenzia:Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: