Sklenená váha s tukomerom TH831

Vypredané Sklenená váha s tukomerom TH831
Výrobca: JETT
Kód produktu: TH831
Dostupnosť: Vypredané
11,08€ Bez DPH: 9,23€
VYPREDANÝ TOVAR NIE JE MOŽNÉ OBJEDNAŤ

Na tejto váhe sa môžete odvážiť alebo si nechať zmerať ostatné telesné údaje.
V prvom prípade zapnete váhu pomocou tlačidla W, váha zobrazí nulové načítanie a môžete sa vážiť. V druhom prípade je potrebné najprv zadať vaše osobné údaje: hmotnostné jednotky, v ktorých sa bude váženie zobrazovať: pohlavie, výšku a vek. Tie sa uložia do pamäti váhy pod číslo od 1 do 4, ktoré si vyberiete. Pred vážením potom stlačíte vaše osobné číslo, aby sa váha zapla, tá zobrazí osobné údaje uložené pod týmto číslom a potom nulové načítanie. Po odvážení váha zobrazí blikajúcu prerušovanú čiaru, čo znamená že prebiehajú výpočty a následne sú po jednom zobrazené namerané údaje.

Veľkou prednosťou váhy TH 831 je jej presnosť vzhľadom na to, že sa tu nastavuje okrem výšky a veku tiež pohlavie. Zaujímavou funkciou je tiež výpočet kalórií, ktoré by ste mali za deň skonzumovať. Ľudia ktorí si dávajú veľmi pozor na svoji hmotnosť tak nemusia tento údaj počítať ručne. To všetko je zahrnuté v tomto ľahko ovládateľnom a zaujímavo vyzerajúcom zariadení.

Váha pracuje na princípe bioimpedancie, čiže telesného odporu. Váha vyšle cez vaše telo slabý elektrický impulz. Tomu telo, respektíve materiál, z ktorého je tvorené, kladie odpor napriek tomu, že väčší odpor kladie tukové tkanivo, ktoré obsahuje minimum vody a elektrolytov na rozdiel od svalov a iných orgánov. Podľa toho v akej intenzite sa impulz vráti, sa teda približne určí aký je pomer tuku a svalov. Váha takto s pomocou vašich osobných údajov vypočíta percento telesného tuku a vody, množstvo svalovej, kostnej hmoty a odporúčaný prísun kalórií.

Elektrický impulz vysielaný váhou je natoľko slabý, aby neublížil normálnemu jedincovi. Ľudia s kardiostimulátormi alebo inými elektrickými pomôckami však váhu používať nemôžu, pretože tieto prístroje sú značne citlivé a môžu byť impulzom ovplyvnené a poškodené.

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.

Napíšte recenziu produktu

Vaše meno:


Vaša recenzia:Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:Štítky: váhy